Archiwalna strona Parafii Św. Brata Alberta w Zamościu

MEDJUGORIE – 7 dni       01 – 07 sierpnia 2017

W tym czasie odbywać się będzie Festiwal Młodych w Medjugorie

BUDAPESZT – MEDJUGORIE - KRAVICA - Dubrovnik  -  - MAKARSKA

1 dzień  wtorek: 01.08.17 Wyjazd o godz. 04.00 z Zamościa przy parkingu kościoła św. Brata Alberta. Godz. 5:00 Msza św. (po drodze w Kościele) i wyjazd po Mszy ok 6:00. Przejazd do Budapesztu. Krótkie zwiedzanie miasta z miejscowym przewodnikiem,  m.in. Plac Bohaterów, Wzgórze Gellerta.  Obiadokolacja, wieczorny rejs statkiem, nocleg

2 dzień środa: 02.08.17 śniadanie. Przejazd do Medjugorie. Msza św. Zakwaterowanie w hotelu.  Obiadokolacja,   nocleg. Udział w Festiwalu Młodych.

3 dzień czwartek: 03.08.17 śniadanie, pobyt w Medjugorie:  wejście na Górę Objawień. Godz. 18.00 udział we  Mszy św. w Kościele św. Jakuba w Medjugorie. Obiadokolacja i nocleg. Udział w Festiwalu Młodych.

4 dzień piątek: 04.08.17 rano przed śniadaniem wejście na Krizevac (Góra Krzyża), śniadanie, wyjazd do wodospadów Kravica (nazywane Europejską Niagarą). Powrót do Medjugorie. Czas wolny. Msza św. Obiadokolacja i nocleg. Udział w Festiwalu Młodych.

5 dzień sobota: 05.08.17 śniadanie. Wyjazd do Dubrovnika, zwiedzanie miasta, rejs statkiem  Powrót do Medjugorie, obiadokolacja, Msza św., nocleg.

6 dzień niedziela: 06.08.17 śniadanie + suchy prowiant na drogę. Wyjazd do Polski. Po drodze wypoczynek na plaży w Makarskiej (postój kilkugodzinny autokaru). Msza św. w Chorwackim Lourdes. Podróż nocna przez Węgry i Słowacje.

7 dzień poniedziałek: 07.08.17 powrót do Polski w godz. rannych.

Cena: 1.200 - zł/os

UWAGA:

PROSIMY O DOKONYWANIE WPŁAT ZALICZKI NA KONTO BIURA PODRÓŻY

(PODAJĄC SWOJE DANE I NR TELEFONU W TYTULE WPŁATY)

DO KOŃCA KWIETNIA ZALICZKA 500 ZŁ, DO KOŃCA MAJA CAŁOŚĆ

AUTOKAR BĘDZIE PIĘTROWY 70 OSOBOWY

Cena obejmuje : przejazd komfortowym autokarem PIĘTROWYM , 1 nocleg tranzytowy w  hotelu w Budapeszcie *** (pokoje 2 osobowe), 4 noclegi w hotelu w Medjugorje *** (150 m od Kościoła,  pokoje 2 i 3– osobowe  z łazienkami, 5 śniadań, 5 obiadokolacji,  1 suchy prowiant,  opiekę pilota - przewodnika, duszpasterza na całej trasie, przewodnika w Budapeszcie, ubezpieczenie. Można wziąć ze sobą słuchawki z przenośnym radyjkiem (w celu słuchania Mszy św. i nabożeństw w języku polskim).

Cena nie obejmuje: biletów wstępu oraz rejsów statkami w Budapeszcie i Dubrovniku

(około  30 euro płatne w autokarze)

UWAGA ! Dokumentem podróży : dowód osobisty lub paszport.

Adres Biura:

Wioletta Kawalec, Tarnobrzeg, Biuro GROMTUR tel. 696 491 690, 513 731 430